CKZiU Technikum nr 6 zaprasza na Dni Otwarte z mnóstwem atrakcji

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 6 specjalizujące się w Grafice, Logistyce i Środowisku, noszące imię Legionów Polskich i usytuowane przy ulicy Legionów 9, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte. Wydarzenie to odbędzie się 25 kwietnia, a jego godziny to 14:00 – 17:00.

Program Dni Otwartych obfituje w szereg atrakcji. Rozpoczynając od możliwości spacerowania po budynku i zwiedzania placówki, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć praktycznej nauki w specjalistycznych pracowniach.

Poznając zawód grafika, uczestnicy będą mogli stworzyć własną przypinkę, kubeczek czy zakładkę do książki. Natomiast dla tych, którzy są ciekawi pracy geodety, przewidziano możliwość wykonania pomiaru geodezyjnego oraz odczytania wyników, a nawet przejścia pod tyczką.

Zajęcia z logistyki pozwolą na uformowanie ładunku na palecie, rozpoznanie znaków umieszczonych na opakowaniach towarowych, wydrukowanie etykiety logistycznej oraz rozwiązanie łamigłówek związanych z tym zawodem.

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o pracy elektryka, przewidziano możliwość uruchomienia układów sterujących maszynami elektrycznymi, połączenia prostych układów elektrycznych, zapoznania się z procesem obróbki przewodów oraz poznania wyposażenia typowej pracowni elektrycznej.