Kolejne spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu

Dołącz do nas na kolejnym spotkaniu autorskim, które odbędzie się w Filii nr 2 – Rudna IV Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. Wydarzenie, na które gorąco zapraszamy, będzie miało miejsce 27 września o godzinie 16:30. Spotkanie to umożliwi publiczności bezpośrednie spotkanie z Agnieszką Łepki, autorką książki „Na własnych warunkach”. Wydarzenie to odbędzie się przy ulicy Gospodarczej 32.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, uczestnicy będą mieli szansę nabyć książki z dedykacją od samej autorki. Dodatkowo, do udziału w spotkaniu nie są wymagane żadne opłaty – wstęp jest wolny dla wszystkich.

Agnieszka Łepki to polska pisarka, która jest absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studiów podyplomowych na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Jej zawodowa kariera, która rozpoczęła się w 1997 roku, jest związana z pomocą społeczną. Obecnie pełni funkcję zastępczyni dyrektora w Dziennym Domu „Senior-WIGOR” w Dąbrowie Górniczej. Łepki od wielu lat pasjonuje się książkami, samochodami oraz podróżami, a także uwielbia jesienne grzybobrania. Jako nastolatka postawiła swoje pierwsze kroki w pisarstwie, a po wielu latach powróciła do tego hobby. Jej debiutancka powieść, „Inna”, została wydana w 2019 roku. Obecnie czeka na wydanie dwóch kolejnych powieści, które mają ukazać się na rynku w 2024 roku.

Jej najnowsza książka, „Na własny warunkach”, to obyczajowa powieść urozmaicona szczyptą dramatu i odrobiną humoru. Książka opowiada historię trzech przyjaciółek – Glory, Pauliny i Sandry, które są na progu pięćdziesiątki. Po latach poświęcania się dla innych, postanawiają spróbować wolności i zacząć żyć na własnych warunkach. Mimo sprzeciwu ze strony bliskich, zdecydowanie kończą z kompromisami, pokornym znoszeniem niewłaściwego traktowania i wykorzystywania. Po latach bycia kucharkami, sprzątaczkami i opiekunkami, w końcu decydują się powiedzieć: dość! Zdecydowane są wyrzucić ze swojego słownika słowo „muszę” i zacząć cieszyć się życiem.