Ogłoszenie o VIII edycji "Loterii PIT" dla mieszkańców Sosnowca

Zapraszamy po raz ósmy wszystkich mieszkańców Sosnowca odprowadzających podatki w miejscowym urzędzie skarbowym do wzięcia udziału w nadchodzącej akcji pod nazwą „Loteria PIT w Sosnowcu”. Kolejna, ósma już edycja loterii, stanowi wyraz naszej wdzięczności za wkład, jaki mieszkańcy wnieśli w rozwój miasta poprzez regularne płacenie podatku dochodowego.

W tegorocznej edycji loterii dla uczestników przygotowano szereg nagród. Do zdobycia jest główna nagroda – czek o wartości 10 000 zł, dwie nagrody I stopnia – czeki o wartości 5 000 zł. Przyznane także zostaną nagrody II stopnia – dziesięć rowerów trekkingowych firmy Romet oraz nagrody III stopnia – dziesięć par słuchawek nausznych renomowanej marki JBL.

Akcja „Loteria PIT w Sosnowcu” potrwa od 3 czerwca do 4 sierpnia 2024 roku. Aby ubiegać się o nagrody, konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można złożyć drogą elektroniczną za pośrednictwem strony loterii lub w formie papierowej, wrzucając go do urny znajdującej się w Urzędzie Miejskim przy alei Zwycięstwa 20. Pamiętaj, aby wszystkie zgody były zaznaczone, aby zgłoszenie było ważne.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie rocznego zeznania podatkowego (PIT) za rok 2023 w urzędzie skarbowym w Sosnowcu oraz podanie Sosnowca jako miejsca zamieszkania w zeznaniu. Losowanie nagród odbędzie się 13 sierpnia 2024 roku.

W poprzedniej edycji loterii udział wzięło 3520 mieszkańców, z czego cieszymy się, że aż 341 osób po raz pierwszy rozliczyło swój podatek dochodowy właśnie w Sosnowcu.