Poszukiwany mężczyzna odpowiedzialny za kradzież kosmetyków w centrum Sosnowca

Funkcjonariusze pracujący w Komisariacie Pierwszym na terenie naszego miasta intensywnie poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło 5 sierpnia bieżącego roku. Przestępstwo miało miejsce w jednym z punktów handlowych położonych w sercu Sosnowca, gdzie skradziono towary kosmetyczne. Do tej pory, tożsamość mężczyzny pozostaje nieustalona, a wartość strat wynosi blisko 845 złotych. W związku z tym, zdecydowaliśmy się udostępnić zdjęcie podejrzanego, prosząc o wszelką pomoc w identyfikacji tegoż osobnika.

Wydarzenie, które miało miejsce 5 sierpnia tego roku, dotyczyło kradzieży dokonanej w jednej z drogerii usytuowanej w centralnej części Sosnowca. Osoba odpowiedzialna za to przestępstwo – mężczyzna o niewyjaśnionej jak na razie tożsamości – ukradł artykuły kosmetyczne o łącznej wartości dochodzącej do około 845 złotych. W celu identyfikacji osoby podejrzanej, postanowiliśmy opublikować jego fotografie i prosić społeczność o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu, są proszone o niezwłoczny kontakt z Komisariatem I Policji w Sosnowcu, pod numerem telefonu 47 852 0100. Gwarantujemy pełną anonimowość wszystkim, którzy zdecydują się przekazać nam cenne wskazówki.