Poszukiwany mężczyzna za kradzież paliwa na stacji benzynowej w Sosnowcu

Dział Kryminalny sosnowieckiego Komisariatu Drugiego jest na etapie prowadzenia śledztwa dotyczącego incydentu kradzieży paliwa. Zdarzenie to miało miejsce na stacji paliw ulokowanej przy Będzińskiej ulicy. Sprawca przestępstwa posłużył się skradzioną tablicą rejestracyjną. W celu skutecznego ustalenia tożsamości sprawcy, policja upublicznia jego zdjęcie.

Na opublikowanym zdjęciu widać mężczyznę, który opuszcza pojazd stojący na terenie stacji paliw. Informacje o tym incydencie wpłynęły do funkcjonariuszy z Drugiego Komisariatu w listopadzie poprzedniego roku. Sprawca, będący obecnie na zdjęciu, przy użyciu skradzionej tablicy rejestracyjnej nabrał paliwo w jednym z punktów tankowania przy Będzińskiej i oddalił się z miejsca zdarzenia nie płacąc za paliwo.

Dystrybuujemy obraz tego mężczyzny, prosząc o wsparcie w identyfikacji jego danych osobowych. Zachęcamy każdą osobę, która jest w stanie dostarczyć jakiekolwiek informacje na ten temat, do nawiązania kontaktu z Drugim Komisariatem Policji w Sosnowcu. Można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 47 852 02 00. Zapewniamy pełną anonimowość dla osób, które zdecydują się udzielić informacji.