Spotkanie autorskie z Marcelem Mossem, autorem „99 ofiar Tytusa Mayera”, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma przyjemność zaprosić na wyjątkowe spotkanie z Marcelem Mossem, znanym autorem literatury kryminalnej i thrillerów z przesłaniem. Podczas tego wydarzenia, przewidziano promocję najnowszej pozycji literackiej Mossego – „99 ofiar Tytusa Mayera”.

Zaplanowane na 12 grudnia 2023 o godzinie 18:00, spotkanie zostanie poprowadzone przez Magdalenę Boczkowską. Wydarzenie odbędzie się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki mieszczącej się przy ulicy Kościelnej numer 11. Po prezentacji książki, uczestnicy będą mieli okazję nabyć egzemplarze dzieł autora i uzyskać cenne dedykacje.

Marcel Moss to literacki pseudonim polskiego twórcy powieści kryminalnych oraz thrillerów z przesłaniem. Autor w swoich publikacjach porusza aktualne i istotne tematy dotyczące współczesnego życia – od zagadnień związanych z obecnością w internecie, poprzez problematykę wirtualnych relacji, aż po brak prywatności czy też kwestie hejtu i stalkingu. Moss zasłynął w 2019 roku swoim debiutanckim thrillerem „Nie odpisuj”, który dał początek serii kryminałów nazwanej „Trylogią hejterską”. Prócz twórczości literackiej, prowadzi również profil na Facebooku o nazwie „Zwierzenie – Marcel Moss”, gdzie każdy ma możliwość anonimowo podzielić się swoimi doświadczeniami.

Wśród licznych publikacji Mossego warto wymienić m.in.: „Nie odpisuj” (2019), „Nie patrz” (2020), „Nie krzycz” (2020), „Mroczne sekrety” (2021), „Idealna para” (2021), „Mój ostatni miesiąc” (2022), „Nasz pierwszy rok” (2022) oraz 5-tomową serię „Liceum Freuda” z lat 2020-2023 i najnowszą, wspomnianą już „99 ofiar Tytusa Mayera” (2023).