Zaproszenie na rodzinne pokazy filmowe w Zagłębiowskiej Mediatece z okazji Dnia Dziecka

Przybywajcie 1 czerwca o 11:00 do Zagłębiowskiej Mediateki na specjalny rodzinny seans filmowy. Właśnie tu, w Auli Mediateki w Sosnowcu, dzieci wraz z opiekunami będą mogły obejrzeć zabawną animację, której fabuła nawiązuje do popularnej gry komputerowej z lat 80-tych.

Nie wiesz jak spędzić sobotnie przedpołudnie? Telewizyjne powtórki Cię nie bawią? A może myśl o sprzątaniu domu przyprawia Cię o dreszcze? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma rozwiązanie! Weź swoją rodzinę i udaj się do Mediateki. Wstęp jest całkowicie wolny!

Familijne Pokazy Filmowe to stała propozycja Mediateki, która co miesiąc organizuje seanse dla najmłodszych widzów oraz ich rodziców i opiekunów. W naszej ofercie znajdują się filmy fabularne oraz animowane pełne humoru, przygód i emocji, dostosowane do gustów widzów w każdym wieku. Nasze pokazy mają zatem prawdziwie rodzinny charakter. Przypominamy, że wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.

Opis filmu: Dwa braterskie dusze, hydraulicy z Nowego Jorku, postanawiają rozpocząć własną działalność gospodarczą. Mają nadzieję, że szybko zdobędą klientów w Brooklynie i udowodnią swojej rodziny, że nie są nieudacznikami. Niestety, po poważnej awarii hydraulicznej obaj lądują w dziwnej krainie. Starszy brat trafia do świata pełnego chodzących grzybów i pięknej królewny, a młodszy do zamku czarnoksiężnika, który ma zamiar zdobyć wszystkie okoliczne królestwa. Czy naszym bohaterom uda się uratować księżniczkę i pokonać wrogów, aby ocalić swoje życie?

Film wyprodukowano w 2023 roku. Za reżyserię odpowiadają Aaron Horvath i Michael Jelenic. Czas trwania pokazu to 1 godzina 32 minuty.