Złodziej zabrał kobiecie torebkę z pieniędzmi

Śledczy z Komisariatu I Policji Miejskiej w Sosnowcu zajmują się wyjątkowo zuchwałą kradzieżą, do której doszło 1 lutego tego roku przy ulicy Urbanowicza w Sosnowcu. Celem tego przestępstwa był mieszkaniec miasta. W celu ustalenia tożsamości złodzieja policja udostępniła wizerunek podejrzanego i prosi o pomoc w ujawnieniu danych osobowych tej osoby.
Do rozboju doszło 1 lutego 2023 roku przy ulicy Anieli Urbanowicz w Sosnowcu. Niezidentyfikowany mężczyzna zaatakował niczego niepodejrzewającą kobietę. Przestępstwo zostało dokonane z niezwykłą bezczelnością, miało miejsce w godzinach dziennych na jednej z najbardziej zatłoczonych ulic miasta. Złodziej podszedł do nieświadomej ofiary, chwycił jej torebkę i pospiesznie oddalił się z miejsca zdarzenia. Strata torebki była dla mieszkanki Sosnowca szczególnie dotkliwa, gdyż znajdowały się w niej nie tylko pieniądze, ale również wszystkie dokumenty należące do pokrzywdzonej kobiety.

Władze udostępniły zdjęcie podejrzanego, prosząc o pomoc w jego identyfikacji. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu.