Debiut muzyczny Mietalla Walusia i młodych talentów z Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury

Ze szczególną satysfakcją pragnę poinformować o wydaniu nowego albumu muzycznego „Mietall and Children Of The Future”. Ten unikalny projekt jest dziełem współpracy Mietalla Walusia i zdolnych młodych artystów z Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury na terenie Sosnowca.

Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem tego niepowtarzalnego albumu, jest dostępny do zakupu w Zagłębiowskiej Mediatece przy ulicy Kościelnej 11 oraz w dwóch filiach: Filii nr 2 przy ulicy Gospodarczej 32 i Filii nr 15 mieszczącej się na ulicy S.Kisielewskiego 9A. Cena CD wynosi 30 zł, natomiast winylowej wersji albumu to koszt 70 zł. Gorąco zachęcamy do wsparcia tej niezwykłej inicjatywy!

Mietall Waluś, mówiąc o projekcie, podkreślił: „Pomysł na tę płytę narodził się z głębokiej potrzeby mojego serca. Moim celem było stworzenie czegoś, co pomogłoby młodym ludziom w walce ze stresem i depresją – szczególnie w tych niełatwych czasach pandemii. To właśnie wówczas zaczęliśmy pracować nad tym albumem. Wierzę w potężną moc terapeutyczną muzyki i mogę szczerze powiedzieć, że praca z tymi młodymi ludźmi przyniosła mi wiele satysfakcji i radości.”