Ekscytujące powrót kanarków do Sosnowca pod patronatem Związku Hodowców Kanarków Egzota

Entuzjaści pięknych, kolorowych ptaków są serdecznie zapraszani na wystawę kanarków i ptaków egzotycznych w Sosnowcu. Wydarzenie to jest organizowane przez Związek Hodowców Kanarków Egzota Sosnowiec. Na targach swoje cenne okazy ptaków będą prezentować hodowcy zrzeszeni w tej sosnowieckiej organizacji.

Wystawa ta będzie miała miejsce w pomieszczeniach Szkoły Podstawowej nr 45, położonej przy ulicy Czeladzkiej 58 w Sosnowcu; zacznie się ona w sobotę 18 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 17:00. Natomiast drugiego dnia, niedziela 19 listopada, wydarzenie to rozpocznie się równie wcześnie, o godzinie 10:00, ale skończy o godzinie 16:00.

Hodowcy zrzeszeni w Egzocie mają zaszczyt zaprezentować około trzysta kanarków i ptaków egzotycznych reprezentujących ponad trzydzieści różnych gatunków. Wśród nich będzie można usłyszeć śpiew kanarka harceńskiego oraz podziwiać kolorowe kanarki. Będą tam również kształtne kanarki z koronkowymi piórami, kędzierzawe z wymyślnymi „fryzurami” oraz te o rysunku przypominającym łuski jaszczurki. Goście wydarzenia będą mieli również okazję podziwiać pięknie ubarwione amadyny.