Intrygujący koncert "Love Story" w wykonaniu Magdaleny Kumorek w Bibliotece Sosnowiec 6 marca

Zapraszamy do kulturalnej podróży pełnej różnorodności emocji i doznań muzycznych. Aktorka teatralna i filmowa, Magdalena Kumorek, przedstawi swoje niepowtarzalne widowisko muzyczne pod tytułem „Love Story, czyli story to love”. Wydarzenie odbędzie się w imponującej przestrzeni Zagłębiowskiej Mediateki, znajdującej się przy ulicy Kościelnej 11, w środę, 6 marca 2024 roku. Zachęcamy do przybycia na godzinę 18:00.

Nie ma obowiązku kupna biletów na wydarzenie, jednak ilość dostępnych miejsc jest limitowana do 200. Urokliwe wystąpienie Magdaleny Kumorek zapewnione będzie poprzez jej wszechstronność artystyczną – aktorka jest bowiem również autorką wielu projektów. Na koncercie usłyszymy polskie utwory, zarówno te od dawna zaliczane do klasyki, jak i najnowsze przeboje.

Całe wydarzenie wpisuje się w ambitny projekt „Mediateka jest Kobietą 2024”, który ma na celu prowadzenie ważnej dyskusji na temat feminizmu i problemów kobiet. Mamy nadzieję, że uczestnicy skorzystają z możliwości wejścia na pół godziny przed rozpoczęciem koncertu, aby uniknąć opóźnień.

Cieszymy się z faktu, że honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński. Z radością informujemy także o zaangażowaniu lokalnych organizacji i firm jako partnerów tego znaczącego wydarzenia.