Muzyczny projekt Mietalla Walusia i młodych artystów z Sosnowca: premiera albumu „Mietall and Children Of The Future”

Z ogromną radością pragnę poinformować o debiucie muzycznego dzieła „Mietall and Children Of The Future”. Jest to owoc współpracy doświadczonego artysty, Mietalla Walusia i utalentowanych młodych muzyków ze znanej sosnowieckiej instytucji, Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury.

Album jest dostępny do zakupu w dwóch lokalizacjach. Pierwsza z nich to Zagłębiowska Mediateka, położona przy ulicy Kościelnej 11. Druga opcja to Filia nr 2, znajdująca się przy ulicy Gospodarczej 32 oraz Filia nr 15 na ulicy S.Kisielewskiego 9A. Ceny płyt są następujące: CD można nabyć za 30 złotych, natomiast winyl kosztuje 70 złotych. Gorąco zachęcamy do wsparcia tego unikalnego projektu!

Mietall Waluś, twórca projektu, wyraził swoje przemyślenia na temat albumu: „Inspiracją do stworzenia tej płyty była potrzeba serca. Moim celem było stworzenie czegoś, co będzie narzędziem pomocy dla młodych ludzi w radzeniu sobie ze stresem i depresją. Ta potrzeba stała się jeszcze bardziej wyraźna w obliczu trudności związanych z pandemią – i to właśnie wówczas rozpoczęliśmy prace nad albumem. Muzyka, moim zdaniem, posiada niezwykłą moc terapeutyczną a współpraca z młodzieżą dostarczyła mi ogromnej satysfakcji i radości”.