napad-z-nozem-sklep-sosnowiec

Napad z nożem w ręku na sklep w Sosnowcu. Policja poszukuje sprawców zdarzenia

Dnia 2 marca doszło do niebezpiecznej sytuacji w jednym z sosnowieckich sklepów, gdzie dwóch mężczyzn zagroziło nożem ekspedientce po tym, jak odmówili zapłacenia za towar. Sprawców poszukują kryminalni z Sosnowca, prosząc też o kontakt wszystkie osoby mające informacje, które mogłyby zidentyfikować podejrzanych lub pozwolić w namierzeniu miejsca ich pobytu.

Do groźnej sytuacji doszło 2 marca w sklepie Delikatesy przy ulicy Witosa w Sosnowcu. W pewnym momencie do sklepu weszło dwóch mężczyzn, aby zrobić zakupy. Jednak po wybraniu produktów i podejściu z nimi do kasy oświadczyli ekspedientce, że nie zapłacą za towar. W ostateczności, aby wymusić na kobiecie swoją decyzję, zagrozili jej nożem.

Sprawdź też artykuł o napadzie na seniorów, którzy nie pozwolili się okraść.

Wydział Kryminalny KMP w Sosnowcu opublikował rysopisy podejrzanych

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu opublikowali już rysopisy podejrzanych. Policja prosi wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawców, aby zgłosiły się na komendę w Sosnowcu.

Można też skontaktować się z dyżurnym policyjnym, dzwoniąc pod numery: 47 852 12 00, 47 852 12 55 lub 47 852 12 80. Albo zadzwonić pod numer alarmowy 112. Policja zapewnia anonimowość wszystkim zgłaszającym się osobom.