Ósma odsłona "Loterii PIT w Sosnowcu" na horyzoncie

Z ogromną radością zapowiadamy rozpoczęcie ósmej edycji programu „Loteria PIT w Sosnowcu”, skierowanego do tych mieszkańców miasta, którzy regularnie i odpowiedzialnie uiszczają swoje zobowiązania podatkowe. Zapraszamy do aktywnego udziału i zgłoszenia się do loterii.

W ramach tegorocznej edycji uczestnikom projektu oferowane są następujące nagrody: główna wygrana to czek o wartości 10 000,00 zł, dodatkowo przyznane zostaną dwie nagrody I stopnia w postaci czeków o wartości jednostkowej 5 000,00 zł. Nagrody II stopnia to dziesięć rowerów trekkingowych renomowanej marki Romet, a nagrody III stopnia to dziesięć par wysokiej jakości słuchawek nausznych od JBL.

Inicjatywa ta trwa od 3 czerwca do 4 sierpnia 2024 roku i stanowi wyraz głębokiej wdzięczności dla mieszkańców za ich wkład w rozwój miasta poprzez terminowe płacenie podatku dochodowego.

Chętni do udziału w Loterii mogą zgłosić swój udział na dwa sposoby: poprzez elektroniczne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej loterii lub poprzez wypełnienie formularza papierowego i wrzucenie go do urny znajdującej się w budynku Urzędu Miejskiego przy alei Zwycięstwa 20. Niezapomniane, aby zgłoszenie było ważne, konieczne jest zaznaczenie wszystkich zgód.

Ważnym warunkiem uczestnictwa jest to, że zgłoszenie powinno dotyczyć PIT-u za rok 2023, złożonego w sosnowieckim urzędzie skarbowym, a Sosnowiec powinien być wskazany jako miejsce zamieszkania w zeznaniu podatkowym. Losowanie laureatów zaplanowane jest na 13 sierpnia 2024 roku.

Pragniemy przypomnieć, że podczas poprzedniej edycji udział wzięło 3520 mieszkańców naszego miasta, w tym 341 osób, które po raz pierwszy rozliczły podatek dochodowy właśnie w Sosnowcu.