Poszukiwany złodziej alkoholu i obuwia – apel o pomoc w ustaleniu personaliów

Na terenie Sosnowca doszło do niepokojącego zdarzenia, które obecnie jest przedmiotem prowadzonego postępowania przez funkcjonariuszy lokalnej jednostki policji zwanej potocznie „trójką”. Wydarzenie to miało miejsce 24 października bieżącego roku, a jego głównym celem było przestępcze działanie polegające na kradzieży towarów ze sklepu spożywczego usytuowanego przy ulicy Braci Mieroszewskich.

Zdjęcie, które publikujemy poniżej, przedstawia mężczyznę podejrzanego o dokonanie tej kradzieży. Osoba ta została uchwycona przez kamery monitoringu podczas przebywania na terenie sklepu spożywczego, gdzie doszło do kradzieży. Do zdarzenia doszło 24 października, a zdobyczą złodzieja stały się różnego rodzaju towary, w tym między innymi buty oraz artykuły alkoholowe. Łączna wartość skradzionych przedmiotów przekracza sumę 950 złotych.

Wobec powyższego, zwracamy się z apelem do społeczeństwa o pomoc w ustaleniu personaliów poszukiwanego mężczyzny. Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, proszona jest o natychmiastowy kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu.