Potrącenie 65-latka przez pociąg w Sosnowcu – akcja ratunkowa i śledztwo policji

Podczas porannych godzin dnia roboczego, jakim był poniedziałek, na terenie Sosnowca doszło do dramatycznego wydarzenia. W pobliżu ulicy Parkowej pociąg Intercity jadący z Warszawy Wschodniej do Bielska Białej potrącił mężczyznę w wieku 65 lat. Po tym niefortunnym incydencie natychmiast został on przetransportowany do najbliższego szpitala. W związku z tą sytuacją, miejscowa policja podjęła odpowiednie czynności, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zdarzenie to miało miejsce w konkretnym dniu i czasie. Dokładnie o godzinie 10:05 dnia 23 października, Komenda Miejska Policji w Sosnowcu otrzymała zgłoszenie o potrąceniu. Na ulicy Parkowej doszło do tragicznego incydentu, gdzie pociąg Intercity kursujący na trasie Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała potrącił przechodzącego obok mężczyznę. Do miejsca zdarzenia natychmiast skierowano dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego, jak również patrol miejscowej Policji.

65-letni poszkodowany natychmiast po zdarzeniu został przewieziony przez służby medyczne do szpitala w celu podjęcia niezbędnej pomocy i leczenia. Policja kontynuuje swoje działania, mające na celu dokładne wyjaśnienie wszystkich szczegółów tego zdarzenia oraz ustalenie przyczyn wypadku.