Sosnowiczanka nową Miss Śląska 2021!

Wybory Miss Śląska 2021 odbyły się 2 lipca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Wybory Miss zawsze cieszą się dużą popularnością, a podczas 5 wyborów Miss Śląska zainteresowanie było podwójne. Po ponad rocznej przerwie wszyscy jesteśmy spragnieni rozrywki i interesujących eventów.

Angelika Krzymień z Sosnowca najpiękniejszą kobietą na Śląsku

W wyborach Miss udział wzięło 18 kobiet w wieku od 18 do 24 lat. Jedną z nich była 23-letnia Angelika Krzymień, która oczarowała jury. Gala finałowa odbyła się w Katowicach na terenie Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek. Wydarzeniu towarzyszyły duże emocje, a wszystkie uczestniczki wyróżniały się nieskazitelną urodą.

Zwyciężczyni tegorocznego konkursu Miss Śląska, Angelika Krzymień, z wykształcenia jest kosmetologiem i tej pracy poświęca się na co dzień. Młoda kobieta ma także liczne pasje, między innymi taniec i jazdę na nartach. Być może właśnie tym pasjom zawdzięcza znakomitą postawę i piękną figurę.

Kandydatki do tytułu Miss Śląska prezentowały się w aż 6 konkurencjach. Dziewczęta miały okazję zaprezentować się w sukniach ślubnych i kreacjach wieczorowych, co z pewnością wśród pań wzbudzało najwięcej emocji. Na osobną uwagę zasługuje również pomysł, by kandydatki zaprezentowały się w eleganckich piżamach. Między kolejnymi konkurencjami widownia była zajmowana świetnymi występami polskich gwiazd muzyki.

Wybory Miss Nastolatek

Jednocześnie z wyborami Miss Śląska 2021 odbywały się wybory Miss Nastolatek, w których także uczestniczyło 18 dziewcząt. W tym konkursie zwycięstwem może pochwalić się 16-letnia mieszkanka Żor — Amelia Skowron. Piękna i towarzyska dziewczyna w przyszłości pragnie realizować się w medycynie.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa obu młodym paniom i jesteśmy dumni z naszej pięknej Sosnowiczanki.