Studniówka liceum elektronicznego

Uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu fantastycznie bawili się na balu studniówkowym, który odbył się w Parku Kalinowym w Sosnowcu. Nigdy nie zapomną tej nocy! Sala w Parku Kalinowym stanowiła doskonałą oprawę tego wydarzenia. Uczestniczyli w niej przyszli maturzyści z klas: technik elektronik, technik informatyk, technik automatyk, technik realizacji nagrań i technik programowania. Świętowali całą noc!

O godzinie 19:00 rozpoczęła się część oficjalna. Uroczystość rozpoczęła się polonezem. Następnie uczniowie wyrazili swoje uznanie dla wychowawców, wręczając im kwiaty, doceniając ich ciężką pracę przez ostatnie cztery lata. Przemówienia wygłosili Marzena Wola, dyrektor szkoły, rada rodziców oraz Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. Część oficjalna zakończyła się toastem, zaproponowanym uczniom, instruktorom i wszystkim powodzenia w nadchodzącej maturze.

Chwilę później goście ruszyli na parkiet, by rozpocząć szampańską zabawę, która trwała do wschodu słońca. Nie zabrakło śmiechu, tańca i robienia wspomnień, które uczestnicy balu będą zawsze pamiętać.

Obecnie do matury pozostało już tylko 85 dni – mamy nadzieję, że ten okres będzie wypełniony nie tylko nauką, ale i zabawą, przynajmniej w połowie tak udaną, jak studniówka!