Trawnik, trawnik. Komu trawnik?

Trawa z rolki to alternatywa naturalnego trawnika. Trawnika ogrodowego, balkonowego, tarasowego. Cechuje się estetyką, z wyglądu przypomina naturalną murawę, a nie trzeba jej podlewać, nawozić, kosić. Układanie sztucznej trawy jest bardzo łatwe.

A oto jakie przykładowe typy trawnika przygotował dla nas dystrybutor sztucznej trawy:

  • SOFT – trawa z rolki sotf, jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia się miękkością w dotyku. Dlatego fani syntetycznej murawy stosują ją tam, gdzie bawią się dzieci. Dzieciaki uwielbiają chodzić po trawie SOFT, a ich rodzice nie obawiają się, że dzieci zranią sobie delikatną skórę. Włókna proste i kręcone sprawiają dodatkowo, że sztuczna trawa prezentuje się bardzo naturalnie. A zaawansowana technologia UV chroni murawę przed promieniami słonecznymi, co sprawia, że cała rodzina cieszy się zielonym trawnikiem przez lata. Murawa tego typu cechuje się również niewygórowaną ceną.

  • SUPREME – murawa ta cechuje się najwyższą jakością. To nowość ostatnich lat. Produkt zaawansowany technologicznie. Laboratoria włókiennicze stworzyły w ostatnich latach niesamowitą miękkość tej trawy oraz delikatność runa. W dodatku trawnik ten zachowuje wyjątkową sprężystość dzięki efektowi pamięciowemu – trawa wraca do pozycji wyjściowej nawet po intensywnym użytkowaniu. Ten typ murawy sprawdza się w ogrodach, balkonach, tarasach i wszędzie tam, gdzie ceniony jest piękny wygląd trawnika.

  • ACTIVE – oto trawa specjalistyczna. Sprawdza się tam, gdzie chodzi dużo ludzi i jest natężony ruch. Czyli na przykład na siłowni – najbardziej w strefach Cross FIT lub w strefach ciężarów. A także w galeriach handlowych i innych przestrzeniach komercyjnych. Trawa z rolki tego typu składa się z krótkich, gęstych, wytrzymałych 10 milimetrowych run. Układanie sztucznej trawy tego typu jest wyjątkowo łatwe. Dystrybutor sztucznej trawy zadbał też o to, aby murawa ta była na każdą kieszeń, więc jest bardzo opłacalna, szczególnie dla tych, którzy mają mały biznes, dla początkujących w biznesie.

  • FOREST – tę trawę kocha wiele osób. Kochają ją ludzie dlatego, że kto nie kocha lasu? Murawa ta kojarzy się wyjątkowo ekologicznie. Z oddechem. Z naturą. To nowość 2020 roku. Produkt z linii premium. Trawa o wysokiej jakości włóknach o wysokości 45 mm. Miękka w dotyku. Soczyście zielona. Przyciągająca uwagę swoim kolorem. Sprawdza się w miejscach, w których priorytetem jest relaks. Trawa ta tworzy bowiem strefę relaksu i odpoczynku, gdzie można poczytać ulubioną książkę i spędzić miło popołudnie albo wieczór. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie drewnianych mebli ogrodowych. Wiele osób uwielbiających ten typ trawy chodzi po niej boso, ceniąc sobie tę czynność jako niesamowicie relaksującą.

  • VELVET – oto trawa dla tych, którzy cenią gustowny i nowoczesny wygląd otoczenia. Trawa ta dobrze odnajduje się w wielu miejscach. Cechuje się wyjątkową gęstością, wysoką jakością oraz, jak sama jej nazwa wskazuje, aksamitną miękkością. Układanie sztucznej trawy typu VELVET jest bardzo łatwe i doskonale nadaje się ona do montażu na balkonie, tarasie oraz w ogrodzie. Dystrybutor sztucznej trawy zapewnia, że włókna tej murawy stworzone są z bardzo trwałego tworzywa. Murawa ta cechuje się również tym, że nawet przy intensywnym użytkowaniu nie traci swojego charakterystycznego blasku. Jej fani układają ją szczególnie w miejscach bardzo nasłonecznionych, ponieważ nie blaknie.