Tyranozaur na ulicach Sosnowca? Na czym polega akcja?

Od czasu do czasu mieszkańcy Sosnowca mają okazję zobaczyć na ulicach swojego miasta naturalnej wielkości Tyrannosaurusa Rexa. Dzieje się tak dzięki grupie CiTyREX, która wykonała wierną replikę dinozaura. T-Rex odwiedza również Mysłowice, gdzie wzbudza ogromną ciekawość wśród przechodzących obok ludzi.

Mieszkańcy Sosnowca spotkali ostatnio na ulicach miasta niezwykłe zwierzę. Choć widok koni czy dzików w centrum miast, zwłaszcza tych położonych blisko lasów, nie należy do rzadkości, to konkretne doświadczenie było czymś naprawdę wyjątkowym.

Tyranozaur, który bywa w Sosnowcu, widziany był w wielu rejonach miasta. Jednak nie tylko mieszkańcy mają okazję go zobaczyć, bo jeździ on także w Mysłowicach. 6 grudnia był jedną z atrakcji imprezy MotoMikołaj, na której nie zabrakło Świętego Mikołaja.

Ludzie nie są pewni, czy za pojawieniem się dinozaura w mieście kryje się jakiś ukryty przekaz, czy też jego celem jest jedynie ożywienie atmosfery. To drugie z pewnością udaje się osiągnąć, a jego twórcy są zachwyceni reakcją.