Unikalne i ekscytujące doświadczenie – nocne zwiedzanie w Ogród Botaniczno-Zoologiczny CEE Egzotarium Sosnowiec

Ogród Botaniczno-Zoologiczny CEE Egzotarium w Sosnowcu zaprasza na niecodzienną atrakcję, jaką jest nocne zwiedzanie. W najbliższą sobotę, 22 czerwca, odwiedzający będą mieli szansę doświadczyć niezapomnianej przygody pełnej niepowtarzalnych atrakcji.

Nocne zwiedzanie to wyjątkowe wydarzenie, które oferuje wiele ciekawostek. Zwiedzający będą mieli okazję poruszać się po obiekcie pod opieką przewodników i opiekunów zwierząt, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i podzielą się swoją wiedzą. W ramach tego wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć, jak przebiega praca w Egzotarium.

Podczas nocnego zwiedzania, goście będą mogli zajrzeć za kulisy placówki, odwiedzić zaplecza i miejsca, gdzie mieszczą się akwaria. Dodatkowo, będzie możliwość nakarmienia pancerników – zwierząt typowo nocnych.

W trakcie wydarzenia odbędzie się również gra terenowa w ogrodzie botanicznym. Całość zwiedzania rozpocznie się o godzinie 22.00 i potrwa około 2 godzin.

Bilety można nabyć online – wystarczy wybrać datę 22 czerwca, lub osobiście w kasie Egzotarium. To niepowtarzalna okazja, aby przeżyć niecodzienną przygodę i na własne oczy zobaczyć, jak wygląda życie zwierząt nocą.