Unikalne wydarzenie Silent Disco zapoczątkowujące okres wakacyjny w Sosnowcu!

Zapraszamy do Parku Sieleckiego w Sosnowcu 21 czerwca na niecodzienny event – Silent Disco! Jest to specyficzne wydarzenie, podczas którego uczestnicy słuchają muzyki za pomocą bezprzewodowych słuchawek, a nie tradycyjnych głośników. Uczestnicy mają możliwość wyboru spośród różnorodnych kanałów muzycznych, które są dostępne na słuchawkach – tłumaczy Piotr Pluta, szef Referatu Promocji i Konsultacji Społecznych w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu.

To wyjątkowe wydarzenie jest częścią projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu. Projekt ten zdobył poparcie mieszkańców podczas głosowania w 2023 roku, co umożliwiło jego realizację.

Impreza jest otwarta dla każdego, ale ze szczególnym naciskiem na młodzież, której koniec roku szkolny przypada właśnie na ten dzień. „Planujemy ustawić duży namiot ze światłami w centrum Parku Sieleckiego, gdzie odbędzie się nasze wydarzenie. Na miejscu będą dostępne 400 par słuchawek, a muzykę zapewnią trzej DJ-e. Słuchawki otrzymuje się przy wejściu do namiotu i oddaje po zakończeniu imprezy. Wstęp jest oczywiście darmowy. Zapraszamy serdecznie nie tylko uczniów kończących ten dzień rok szkolny” – zaprasza Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Aby umilić czas uczestnikom, przygotowana zostanie specjalna strefa relaksu i 360-stopniowa fotobudka.

Zaplanowany początek wydarzenia to godzina 18:00, natomiast planowane zakończenie przewidziane jest na godzinę 24:00.