Uroczyste obchody Festiwalu Organizacji Pozarządowych w malowniczym Parku Sieleckim

W sercu Parku Sieleckim, 1 czerwca, zaplanowano uroczyste obchody Festiwalu Organizacji Pozarządowych. Wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają o godzinie 12:00.

Jak to ma miejsce każdego roku, teren festiwalowy zostanie podzielony na specjalne strefy tematyczne. Będą to między innymi strefa sportu, strefa animacji, strefa zdrowia i urody oraz strefa kreatywności.

Scena festiwalowa obfitować będzie w wiele atrakcji, takich jak pokazy sportowe, występy wokalne, konkursy z nagrodami, a także zumbę. Goście będą mogli również uczestniczyć w poetycko-muzycznym montażu i podziwiać wiele innych niespodzianek.

Na festiwal przybędą entuzjaści dwóch kółek – zarówno motocyklowi jak i rowerowi. Klub Żeglarski również zjawi się na miejscu ze sterowanymi łódeczkami, dając wszystkim możliwość spróbowania swoich sił w żeglowaniu. Niecodziennymi gośćmi będą także wiking oraz dziewczyna ubrana w japońskie kimono.

Osoby o artystycznych duszach będą miały okazję podziwiać wystawę obrazów oraz rękodzieła. Tego dnia odbędzie się także kolejna edycja Biegu Smyka. Dla najmłodszych uczestników festiwalu zorganizowana zostanie specjalna Strefa Malucha.