media expert

Wielkie otwarcie Media Expert w Sosnowcu już za nami

23 września w czwartek odbyło się wielkie otwarcie Media Expert przy ulicy Sokolskiej 31 w Sosnowcu. Mieszkańcy miasta tłumnie przybyli do nowego sklepu, gdzie mogli przebierać w rozmaitych promocjach sprzętu RTV i AGD. Promocje w Media Expert będą utrzymywać się przez najbliższych kilka dni.

Nie jest to pierwszy sklep tej sieci w Sosnowcu. Tym razem Media Expert zastąpił sklep Norauto przy ul. Sokolskiej, otwierając swoje progi w pobliżu innych gigantów, takich jak Decathlon i Auchan. Wielkie otwarcie sklepu miało miejsce o godzinie 08:00 rano, gdzie zdążyła ustawić się długa kolejka, zanim jeszcze sklep stał się dostępny dla klientów.

Rzecznik prasowy Media Expert Michał Mystkowski oznajmił, że pierwsze dni otwarcia obejmować będą wspaniałe promocje wśród artykułów gospodarstwa domowego, elektroniki, Multimediów, wystroju mieszkań i unikalnych prezentów. Wiele z tych produktów dostępnych będzie po zaniżonych cenach, dzięki czemu klienci będą mogli wyposażyć się w niezbędne artykuły, oszczędzając swoje ciężko zarobione pieniądze. Ponadto, dla pierwszych 30 klientów sklep przygotował również atrakcyjne niespodzianki.

Artykuły promocyjne Media Expert można sprawdzić zarówno w samym sklepie, jak i w gazetce promocyjnej. Zniżki na wiele różnych produktów dostępne będą od czwartku do soboty (23-25 września). Media Expert przy ul. Sokolskiej 31 będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-20:00, a w niedziele w godz. 10:00-06:00.