Emocjonujące filmy czekają na miłośników kina w sieci Helios

W tym tygodniu miłośnicy kina mogą spodziewać się niezwykłych wrażeń, obejrzeć poruszające opowieści i podziwiać niesamowite efekty specjalne oraz wybitne kreacje aktorskie na ekranach sieci kin Helios. W repertuarze znalazły się takie filmy akcji, jak „Spider-man. Poprzez multiwersum” i „Szybcy i wściekli 10”, komedio-dramaty „Mafia Mamma” i „Miłość na nowo” oraz propozycje dla całej rodziny: „Mała syrenka” i „Super Mario Bros. Film”. Sieć kin przygotowała też wiele atrakcji związanych z obchodami Dnia Dziecka.

„Spider-man. Poprzez multiwersum” to światowy hit pełen emocji, przenoszący widza do fascynującego świata alternatywnych rzeczywistości. Głównym bohaterem jest Miles Morales z Brooklynu, który zostaje wplątany w wir przygód w multiwersum. Wraz z Gwen Stacy spotyka innych Spider-Manów, którzy walczą o ochronę świata przed różnymi zagrożeniami. W trakcie rozwiązania konfliktu dotyczącego sposobu radzenia sobie z nowymi przeciwnikami, Miles zmuszony jest ponownie przemyśleć, czym jest bycie bohaterem i jak uratować ukochanych.

W ofercie kin Helios można również zobaczyć „Szybkich i wściekłych 10”, produkcję, która zdobyła serca publiczności na całym świecie. Ta najnowsza część słynnej sagi otwiera finałowy rozdział jednej z najbardziej popularnych międzynarodowych serii filmowych, trwającej już przeszło trzy dekady i cieszącej się niewyczerpaną popularnością. Główny bohater, Dom Toretto, wraz ze swoją rodziną, podczas licznych misji udowadniają, że potrafią przechytrzyć i pokonać każdego przeciwnika, nawet w obliczu odmiennych okoliczności losowych. Teraz muszą stawić czoła najgroźniejszemu rywalowi w swojej historii.