Jagódka, 5-letnia przedszkolanka z Sosnowca, obdarowuje mundurowych własnoręcznie robionymi świątecznymi upominkami

Jagódka, pięcioletnia uczennica Przedszkola Miejskiego nr 30 w Sosnowcu, posiada niezwykły talent artystyczny. W wieku zaledwie pięciu lat umiejętnie korzysta z języka migowego i w wolnym czasie oddaje się swojej pasji, jaką jest tworzenie rękodzieła. W tym roku postanowiła ona podzielić się swoim talentem z policjantami z sosnowieckiej komendy i wręczyła im własnoręcznie wykonane bombki i kartki na święta.

Wizyty dzieci są zawsze mile widziane w Komendzie Policji w Sosnowcu. W ciągu minionego tygodnia Jagódka, przedszkolanka z Przedszkola Miejskiego nr 30 w Sosnowcu, wraz z mamą odwiedziła komendę. Podczas tej uroczystej wizyty wręczyła ona sosnowieckim funkcjonariuszom swoje rękodzielne ozdoby i kartki świąteczne.

Podinspektor Andrzej Szczerba, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, podziękował Jagódce i jej mamie za ten piękny gest. W ramach podziękowania Jagódka otrzymała specjalnie przygotowany prezent. Prezenty, które przekazała komendzie, już teraz zdobią choinki znajdujące się na terenie placówki.