Masz możliwość przejścia na Internet światłowodowy w Sosnowcu? Nawet się nie zastanawiaj!

Osoby, które mogą od ręki przejść na Internet światłowodowy, a tego nie robią, prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy z wynikających z tego korzyści. Jeśli dziś używasz Internetu mobilnego czy radiowego i nie narzekasz, to rzeczywiście nie masz konkretnego powodu przejścia na światłowód. Do czasu, aż nie pojawią się typowe dla obu technologii problemy, czyli m.in. drastyczne zwalnianie Internetu podczas złej pogody, jednoczesnego korzystania z kilku urządzeń online czy przekroczenia limitu danych narzuconego przez operatora.

Zdarzyło Ci się już tego doświadczyć? Wiesz, że możesz podłączyć się do Internetu światłowodowego w Sosnowcu? W takim razie nie zwlekaj zbyt długo z korzystną dla Ciebie zmianą. Sprawdź, co dzięki temu zyskasz.

Znaczne przyspieszenie Internetu

Twój Internet działa, ale jest tak wolny, że nie ma mowy o komfortowym oglądaniu filmów na YouTube, nie wspominając już o odtwarzaniu materiałów w jakości 4K na Netflixie czy HBO MAX? W takim razie nie potrzebujesz więcej powodów, aby przejść na Internet światłowodowy. Ta technologia jest bezkonkurencyjna pod względem uzyskiwanych prędkości pobierania i wysyłania danych, co rokrocznie potwierdzają wszelkie rankingi.

Możliwość korzystania z Internetu symetrycznego

Internet symetryczny to usługa, w ramach której dostawca gwarantuje identyczne parametry prędkości pobierania i wysyłania danych. Przydaje się to przede wszystkim osobom pracującym w domu, wysyłającym duże pliki na serwery zewnętrzne, mającym kanał na YouTube czy grającym w gry online.

Brak ograniczeń

Jedną z najważniejszych zalet Internetu światłowodowego jest to, że nie obowiązują tutaj żadne limity w zakresie ilości pobranych danych. Ten problem doskonale znają użytkownicy Internetu mobilnego, który niejednokrotnie „kończy się” jeszcze w trakcie okresu rozliczeniowego. Jeśli dziś musisz się bardzo pilnować, aby nie przekroczyć pakietu danych komórkowych, to czas najwyższy przejść na Internet światłowodowy.

Stały, przewidywalny koszt

Wybierając konkretną ofertę Internetu światłowodowego i zawierając umowę z dostawcą usługi, nie musisz się przejmować tym, że np. wysokość opłaty będzie uzależniona od ilości pobranych danych. Koszt dostępu do Internetu światłowodowego jest stały w całym okresie obowiązywania umowy.

Ogromne zwiększenie komfortu korzystania z Internetu

Internet światłowodowy to wciąż najbardziej niezawodna technologia dostępu do sieci, z którą nic innego nie może się obecnie równać. Jeśli zależy Ci na tym, aby Internet działał zawsze, niezależnie od warunków pogodowych, pory dnia i stopnia obciążenia sieci (liczby podłączonych urządzeń), to bez zastanowienia wybierz Internet światłowodowy.

Im więcej urządzeń, tym bardziej docenisz Internet światłowodowy

Przejście na Internet światłowodowy to dla wielu osób nawet nie kwestia wyboru, ale konieczności. Dzieje się tak w momencie, gdy zaczynamy korzystać z coraz większej liczby urządzeń wymagających podłączenia do sieci – na przykład kilku komputerów, smartfonów, tabletów, sprzętu AGD i RTV etc.

Cechą Internetu światłowodowego jest to, że zachowuje on swoje parametry nawet wtedy, gdy w jednym czasie z sieci korzysta wiele urządzeń, gwarantując tym samym niezawodność ich działania.

Jak przejść na Internet światłowodowy w Sosnowcu?

Jeśli nie masz pewności, czy pod Twoim adresem może być świadczona usługa Internetu światłowodowego, to zacznij od skontaktowania się z jednym z dostawców, który określi warunki techniczne.

Rekomendujemy DG-NET – lokalną firmę cieszącą się bardzo dobrą opinią wśród klientów, przede wszystkim z uwagi na niezawodność świadczonej usługi i świetny kontakt (w tym błyskawiczną reakcję na wszelkie zgłoszenia).

Technicy DG-NET sprawdzą, czy można podłączyć Twój adres do światłowodu – jest to niezobowiązujące. Jeśli tak, to od razu otrzymasz konkretną ofertę cenową. Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.dg-net.pl/.