Miejska Gra Mikołajkowa w kontekście organizowanej Manufaktury Św. Mikołaja

10 grudnia, w ramach tradycyjnej Manufaktury Św. Mikołaja, serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w Miejskiej Grze Mikołajkowej! Jest to wydarzenie, które pozwoli na aktywne spędzenie czasu, przemieszczając się po różnych częściach miasta i angażując się w różnorodne zadania.

W jaki sposób ta gra działa? To proste – będziecie chodzili bądź biegli między różnymi lokalizacjami w mieście, poszukując określonych punktów i próbując wykonać tam określone zadania. Spróbujcie robić to jak najbardziej precyzyjnie i efektywnie czasowo, aby dobrze się bawić! W trakcie gry czekają was liczne zagadki do rozwiązania, szyfry do odczytania i zadania do wykonania, a także ogromna dawka zabawy i śmiechu!

Dodatkowo, podczas tej gry będziecie mieli okazję spotkać Elfy oraz Pomocników Mikołaja, co jest niewątpliwym atutem tego wydarzenia. Data rozgrywki to 10 grudnia, czyli niedziela. Oficjalnie zaczynamy o 12:00, ale już od godziny 11:40 prowadzimy wydawanie pakietów startowych dla uczestników. Cała zabawa kończy się o 15:00. Szczególnie zapraszamy na to wydarzenie rodziny z dziećmi – gwarantujemy mnóstwo zabawy!