Oczekiwanie na rezonans magnetyczny w ramach NFZ w Sosnowcu

Nie jest rzadkością, że terminy na rezonans magnetyczny w ramach NFZ w Sosnowcu mogą być znacznie odległe. Warto mieć więc opcję alternatywną i poszukać miejsc, które oferują krótszy czas oczekiwania na realizację tego badania. W poniższym tekście przedstawiamy istotne i przydatne informacje dotyczące kolejek do rezonansu magnetycznego w jak najkrótszym terminie, które mają szansę być dostępne w twoim mieście oraz jego okolicach.

UWAGA! Informacje w niniejszym artykule pochodzą z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) i są przekazywane przez placówki medyczne, takie jak przychodnie czy szpitale. Jednakże zdarza się, że dane udostępniane przez te instytucje mogą nie być na bieżąco aktualizowane. Jeśli zauważysz, że przedstawione tu informacje są nieaktualne, skontaktuj się z odpowiednim szpitalem lub przychodnią w celu zgłoszenia tego faktu.

Na chwilę obecną, na wykonanie badania rezonansem magnetycznym w Sosnowcu w ramach NFZ pacjenci muszą poczekać około 39 dni. Dlatego warto rozważyć szukanie innych miejsc, które mogą oferować krótszy czas oczekiwania na przeprowadzenie tego typu świadczenia.