Otwarcie rodzinnej ślizgawki "Bliżej siebie Sosnowiec" – zaproszenie dla mieszkańców

Sosnowiec, znane miasto województwa ślaskiego, serdecznie zaprasza swoich mieszkańców do wspólnej zabawy na lodowisku pod nazwą „Rodzinna ślizgawka Bliżej siebie Sosnowiec”. Wydarzenie to odbędzie się już 17 grudnia, o godzinie 18.00.

Tegoroczne wydarzenie ma na celu przede wszystkim integrację mieszkańców, ale też wprowadzenie ich w świąteczny klimat. Przygotowane zostało bowiem w nastroju mikołajkowym – idealnym do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Miejsce, które będzie gościło uczestników, to Stadion Zimowy ArcelorMittal Park – ZPS Sosnowiec, ulokowany przy ulicy Zaruskiego 2.

Organizatorzy zwracają uwagę na limit osób, które mogą jednocześnie korzystać ze ślizgawki. W każdym momencie jest to maksymalnie 150 osób, dlatego wejście na teren obiektu będzie odbywać się według kolejności przybycia uczestników na miejsce.

Zapraszamy wszystkich chętnych – zarówno młodszych jak i starszych mieszkańców Sosnowca! Najważniejsze informacje to fakt, że wstęp na „Rodzinną ślizgawkę Bliżej siebie Sosnowiec” jest całkowicie bezpłatny, co z pewnością przyciągnie wiele osób.