Policyjna niespodzianka dla dzieci spędzających święta w szpitalu

Oficerowie z drugiego komisariatu postawili na pierwszym miejscu radość najmłodszych, organizując przedświąteczną akcję dla dzieci, które będą musiały przemijać nadchodzące Święta Bożego Narodzenia w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Wszystko po to, aby urozmaicić i uprzyjemnić ich pobyt w szpitalu podczas tak ważnego okresu. Wydarzenie cieszyło się dużym zaangażowaniem ze strony mundurowych, którzy samodzielnie dostarczyli zebrane prezenty do placówki.

Boże Narodzenie jest momentem, który wielu z nas przywykło spędzać w gronie najbliższych. Oficerowie z drugiego komisariatu postanowili jednak pomyśleć o tych najmłodszych, którzy nie mają takiej możliwości i których los zmusił do spędzenia tego czasu w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II. Zainicjowali więc akcję zbierania zabawek i pluszaków, które następnie podarowali małym pacjentom.

Zbiórkę zakończono wizytą mundurowych w szpitalu, podczas której podarunki zostały wręczone dzieciom. Małe gesty sprawiły, że na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Dodatkowym powodem do radości była obecność policyjnej maskotki, Sznupka, co dodatkowo podniosło nastrój podczas spotkania. Policjanci zostali docenieni za swoją życzliwość i otrzymali od dzieci podziękowania za wspaniałe prezenty.