Sosnowiecka policja zabezpiecza olbrzymią ilość środków odurzających u notowanego mieszkańca miasta

W rękach sosnowieckich funkcjonariuszy znalazł się jeden z mieszkańców tego miasta, przy którym zabezpieczono znaczną ilość narkotyków. Łącznie, policjanci odnaleźli blisko 7000 porcji amfetaminy, 700 gramów tabletek MDMA, 300 porcji marihuany oraz pewną ilość metamfetaminy. Jak się okazało, mężczyzna ten był już wcześniej karany za przestępstwa tego samego typu. Po tym incydencie musiał stawić czoła zarzutowi prokuratorskiemu dotyczącemu posiadania dużej ilości substancji psychoaktywnych.

Policjanci z Sosnowca otrzymali informacje dotyczące 35-letniego mieszkańca ich miasta, który rzekomo przechowywał w swoim domu środki odurzające. Postanowili oni sprawdzić te doniesienia i skierowali swoje kroki w stronę jednego z domów w dzielnicy Milowice. W trakcie przeprowadzanego przeszukania natknęli się na wspomniane wcześniej 7000 działek amfetaminy, 700 gramów tabletek MDMA, 300 działek marihuany oraz pewną ilość metamfetaminy. Na miejscu zatrzymano mężczyznę, a znalezioną gotówkę zabezpieczono na pokrycie przyszłych kar i grzywien.

35-letni mieszkaniec Sosnowca miał już na swoim koncie wcześniejsze przewinienia podobnego rodzaju. Tym razem, po usłyszeniu prokuratorskiego zarzutu związanego z posiadaniem dużej ilości narkotyków, decyzją sosnowieckiego sądu, trafił do aresztu śledczego na okres trzech miesięcy.