Szósta edycja Youngtimer’s Show – niezwykłego zlotu miłośników klasycznych automobili

Youngtimer’s Show to coroczne zgromadzenie entuzjastów samochodów klasycznych, które charakteryzuje skupienie na autach z modyfikacjami. Już szóstą edycję z rzędu organizujemy, a miejsce tegorocznego spotkania to Sosnowiec oraz Dąbrowa Górnicza, gdzie będzie można podziwiać pojazdy biorące udział w wydarzeniu.

Przygotowania do imprezy zaplanowano na 26 sierpnia i rozpoczną się o godzinie 12:00 na terenie ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Jest to dzień poświęcony na prezentacje samochodów, więc odwiedzający będą mogli obejrzeć wszystkie zgłoszone pojazdy, porozmawiać z ich właścicielami, posłuchać pokazów wybranych projektów i zwiedzić stoiska partnerów wydarzenia. Warto zauważyć, że dla gości wstęp jest wolny. Niemniej jednak, organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad kultury zwiedzania, ponieważ prezentowane samochody są częścią prywatnych zbiorów. Właściciele poświęcają dużo czasu, pracy i środków finansowych na to, by ich pojazdy prezentowały się na takim wysokim poziomie. Trzeba mieć na uwadze, że samochody „nie lubią” być dotykane ani używane jako tło do zdjęć – przypominają organizatorzy.

W niedzielę, 27 sierpnia o godzinie 12:00 nastąpi oficjalna gala wręczenia nagród TOP20. Wydarzenie to odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.