Zaproszenie do uczestnictwa w Tygodniu Dedykowanym Mamom w Sosnowcu pod hasłem #MAMczas

Tegoroczne obchody Dnia Matki zostaną przeciągnięte na cały tydzień, tworząc Sosnowiecki Tydzień dla Mam. Pierwsze wydarzenia z tej okazji rozpoczną się już 20 maja, natomiast kulminacyjnym punktem będzie plenerowa uroczystość, do której serdecznie zapraszamy wszystkie mamy. Miejsce spotkania to Park Sielecki w Sosnowcu. Cała inicjatywa jest skonstruowana tak, aby każda z przedstawicielek płci pięknej mogła znaleźć coś dla siebie i zadbać o swoje potrzeby. Motto tygodnia to #MAMczas.

Całość wydarzenia została zaplanowana i przygotowana przez kobiety, dedykowane dla kobiet. Z myślą o nich, ze szczególną troską wybraliśmy partnerów, którzy w dniach od 20 do 26 maja zaopiekują się nie tylko duchem, ale całokształtem kobiecego bytu. Przygotowano również warsztaty dla najmłodszych lub z ich udziałem.

Podczas tego tygodnia oferowane będą różnorodne aktywności, takie jak gimnastyka dla niemowląt, chustonoszenie, a także warsztaty oparte na metodzie wychowawczej Kid’s Skills. Mamy będą miały okazję poznać sekrety ekspresowego makijażu, wziąć udział w zajęciach tanecznych, nauczyć się technik relaksacyjnych czy treningów mentalnych, które pomogą im radzić sobie z codziennością. Zorganizowane zostaną również spotkania z fizjoterapeutką specjalizującą się w problemach kobiecych oraz trenerką intymności, która pomoże mamom odzyskać swoją seksualność po porodzie.

Zapraszamy do Parku Sieleckiego na plenerowy finał wydarzenia, który odbędzie się 26 maja. Aktywności planowane na ten dzień to m.in. nauka samoobrony, wspólny trening na świeżym powietrzu pod okiem profesjonalnych trenerów personalnych, joga na trawie oraz tańce latino.

Udział we wszystkich zaplanowanych zajęciach i warsztatach jest bezpłatny. W przypadku wydarzeń, które mają miejsce w ciągu tygodnia w biurze senatorskim Senatorki RP Joanny Sekuły w Sosnowcu, wymagane są wcześniejsze zapisy. Jest to forma zabezpieczenia maksymalnego komfortu uczestniczek i pełnego wykorzystania potencjału warsztatowego.