tenis-stolowy

Zawodniczki tenisa stołowego SP 13 w Sosnowcu odniosły sukces w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Zawodniczki tenisa stołowego ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu odniosły sukces w rundzie finałowej na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, gdzie drużynowo zajęły wysokie, siódme miejsce. Tenisistki stołowe z UKS Dwójki Sosnowiec rywalizowały przy zielonym stole 10 maja, podczas finału, który odbył się w Gliwicach.

W ubiegły wtorek w Gliwicach rozegrała się runda finałowa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, podczas której zawodniczki z UKS Dwójki Sosnowiec drużynowo zajęły siódme miejsce. Jest to wysoka pozycja w rankingu, szczególnie że w zawodach wzięły udział jedne z najlepszych ośrodków tenisa stołowego w kraju.

Sosnowiczanki pokonały silną drużynę z Mysłowic

Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu, które na co dzień trenują i są częścią drużyny UKS Dwójki Sosnowiec, tylko minimalnie przegrały z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ligocie. Niemniej jednak pokonały silnego przeciwnika, jakim były tenisistki stołowe ze Szkoły Sportowej w Mysłowicach.

Z kolei najciekawsze wydarzenia sportowe ze świata piłki nożnej możesz znaleźć na eatletico.pl.

Jak poinformował Adrian Eliasz, trener UKS Dwójki Sosnowiec, w składzie wystąpiły zawodniczki Emilia Kopczyńska i Monik Wilk, którym udało się wywalczyć siódme miejsce w zawodach drużynowych. Ponadto, jak dodaje trener, wszyscy mają nadzieję, że wspaniała passa Sosnowiczanek będzie im towarzyszyć również w kolejnych turniejach.