Dzięki pomocy psa policyjnego, zaginiona mieszkańka Sosnowca odnaleziona w swoim własnym domu

44-letnia kobieta z Sosnowca, która wzburzyła serca lokalnej społeczności swoim nieoczekiwanym zniknięciem, została odnaleziona – i oczarowana! – przez Logana, policyjnego psa o zdolnościach patrolowo-tropiących. Pies odnalazł kobietę na jej własnym terytorium, przynosząc ulgę dla niepokojącej sytuacji i wprowadzając do niej radosny zwrot akcji.

Historia ta rozpoczęła się poprzedniego dnia o godzinie 17:00, kiedy krewni 44-latki zgłosili jej nieobecność. Kobieta opuściła swój dom około południa i nie wróciła tam przez kilka godzin. Jej bliscy byli zaniepokojeni, szczególnie że po niedawnym wypadku samochodowym kobieta cierpiała na zaburzenia pamięci. Policjanci z Sosnowca natychmiast podjęli działania poszukiwawcze, do których przyłączył się również Logan, zaprawiony w boju policyjny pies tropiący, wraz ze swoim wiernym handlerem.

Zanim rodzina zaginionej osoby zdążyła wrócić z komisariatu, Logan już podjął ślad i odnalazł kobietę. Okazało się, że przebywała ona… w swoim własnym domu. Mieszkanka Sosnowca wróciła tam sama, zdrowa i bez szwanku. Widok Logana, który skutecznie wyśledził jej obecność, był dla niej absolutnym zaskoczeniem i powodem do radości!

Takie historie pokazują, jak skuteczni mogą być psy policyjne – prawdziwi „detektywi” na czterech łapach. To również przypomnienie, że kiedykolwiek nasze bezpieczeństwo jest zagrożone, możemy polegać na wsparciu policji i ich czworonożnych partnerów.