Zaginęła 16-letnia Wiktoria z Sosnowca: Komenda Miejska Policji wzywa do pomocy

16-letnia Wiktoria Popielarska z Sosnowca stała się obiektem intensywnych poszukiwań, po tym jak ostatni raz była widziana 5 sierpnia bieżącego roku. Od tamtej pory, nie nawiązała żadnego kontaktu, a jej bliscy oraz Komenda Miejska Policji w Sosnowcu są zaniepokojeni jej nieobecnością. Policja podjęła kroki, aby zaangażować społeczność w poszukiwania, publikując zdjęcia zaginionej dziewczyny i apele o pomoc.

Informacja o zaginięciu Wiktorii została opublikowana przez Komendę Miejską Policji w Sosnowcu 16 sierpnia. Wiktoria jest młodą dziewczyną o szczupłej budowie ciała, mającą około 160 centymetrów wzrostu. Jej ciemne włosy sięgają do ramion, a niebieskie oczy oraz pociągła twarz sprawiają, że jest łatwo rozpoznawalna. Wyróżniające ją cechy to blizny na lewym przedramieniu oraz kolczyki – jeden w wędzidełku nosa i drugi w lewej dziurce nosa. Niestety, policja nie dysponuje informacjami na temat ubrania, które miała na sobie w dniu zaginięcia. Wiktoria zwykle nosi ze sobą telefon komórkowy oraz czarną saszetkę na ramię.

5 sierpnia tego roku był ostatnim dniem, kiedy członkowie rodziny widzieli Wiktorię w jej domu. Do tej pory nie nawiązała z nimi żadnego kontaktu. Policja apeluje do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej dziewczyny. Można je przekazać dzwoniąc do Wydziału Kryminalnego pod numerem 47 8521 304, do Oficera Dyżurnego jednostki pod numerami 47 8521 255 lub 47 8521 200, albo osobiste zgłoszenie w najbliższej jednostce Policji.