Policja z Sosnowca konfiskuje ponad 4 kilogramy narkotyków i aresztuje dwóch mężczyzn

Sprawnie działający policjanci z Sosnowca doprowadzili do zatrzymania dwóch osób, które podejrzewane są o posiadanie dużej ilości substancji narkotycznych. W wyniku działań śledczych przeprowadzonych w ciągu jednego dnia, funkcjonariusze udało się przejąć ponad 4 kilogramy różnorodnych narkotyków. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu jednego z zatrzymanych na okres trzech miesięcy.

Zatrzymania i skonfiskowanie ogromnej ilości substancji odurzających stanowiło efekt sprawnej pracy kryminalnych z Sosnowca, którzy w ciągu jednego dnia przejęli ponad 4 kilogramy różnego typu narkotyków. W toku realizacji tej sprawy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, obydwoje w wieku 42 lat i zamieszkujących Sosnowiec. Śledczy przeszukali szereg lokali, w których udało im się zabezpieczyć amfetaminę, metamfetaminę oraz marihuanę.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty stawiane przez prokuraturę dotyczące posiadania dużej ilości narkotyków i substancji psychotropowych. Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu jednego z mężczyzn na okres trzech miesięcy, natomiast drugi został objęty dozorem policyjnym.