Poszukiwany przez policję sprawca kradzieży telefonu komórkowego na ulicy Warszawskiej

Śledczy z Pierwszego Komisariatu Policji prowadzą śledztwo w związku z incydentem, który miał miejsce 10 listopada bieżącego roku na ulicy Warszawskiej. Sprawca, którego tożsamość jest nieznana, zastraszył jednego z przechodniów, po czym siłą wydrążył z jego dłoni telefon komórkowy. W tej chwili władze apelują do publiczności o pomoc w identyfikacji osoby winnej tego przestępstwa i publikują zdjęcie podejrzanego.

Na opublikowanym zdjęciu widnieje młody człowiek ubrany w bluzę z kapturem. Akt kradzieży miał miejsce 10 listopada na ulicy Warszawskiej w Sosnowcu. Na dorobionym zdjęciu można zobaczyć osobę, która wówczas wymierzała groźby w stronę przechodnia, a następnie brutalnie wytrąciła mu z rąk urządzenie mobilne. W wyniku upadku, telefon uległ uszkodzeniu.

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciem osoby podejrzanej i prośbą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Apelujemy do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na ten temat, o nawiązanie kontaktu z Pierwszym Komisariatem Policji w Sosnowcu. Gwarantujemy pełną anonimowość wszystkim, którzy zdecydują się podzielić swoimi informacjami.