Spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem i jego mikołajkowa niespodzianka w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna ma zaszczyt zaprosić wszystkich na spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem, które odbędzie się 13 grudnia o godzinie 15.00. Podczas wizyty tego dobrodusznego pisarza, niezależnie od tego, czy byliście grzeczni czy nie przez miniony rok, wszyscy obecni będą mieli okazję do otrzymania prezentu.

Jakub Ćwiek jest jednym z tych szczodrych duchowo Mikołajów, którzy nie patrzą zbyt uważnie na wasze uczynki z poprzedniego roku. Jego hojność wynika z własnej duszy, którą sam opisuje jako lekko zakurzoną, a nie lśniącą nieskalanym blaskiem.

Niezależnie od tego, spotkanie z Jakubem Ćwiekiem odbędzie się 13 grudnia 2023 roku o godzinie 15.00 i każdy uczestnik będzie miał szansę na otrzymanie upominku. Nasze umiejętności stalkingu internetowego pozwoliły nam ustalić, że upominki będą miały formę słodkich mikołajów i kodów do losowych audiobooków oferowanych przez Pulp Books. Nie ma tu żadnych pułapek – nie trzeba brać udziału w konkursach, quizach ani spełniać innych warunków. Jakub Ćwiek pojawia się w postaci Mikołaja, na około godzinę, z prezentami i gotowy do krótkiej rozmowy.

Jakub jest człowiekiem o wielu talentach i źródłem fascynujących opowieści, więc można z nim porozmawiać na wiele tematów, a nie tylko o jego twórczości.