28-letni mieszkaniec Sosnowca zatrzymany za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Szereg informacji prowadzących do 28-letniego mężczyzny, który jest mieszkańcem Sosnowca, dotarło do lokalnych śledczych. Wskazywały one na to, że mężczyzna może posiadać duże ilości substancji odurzających. Potwierdzenie tych doniesień nastąpiło, gdy policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 600 dawek marihuany, kokainę oraz grzyby o właściwościach halucynogennych. Związanemu z tym przestępstwem mężczyźnie przedstawiono już oficjalne zarzuty.

Sosnowieccy detektywi zdobyli wiadomość dotyczącą prawdopodobnego posiadania dużej ilości narkotyków przez jednego z mieszkańców ich miasta. Mężczyzna został przechwycony w aucie w centrum miasta. Funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę, a kolejne środki odurzające ujawnili w jego domu.

Całkowita ilość zabezpieczonych narkotyków obejmowała ponad 600 partii marihuany, grzyby o działaniu psychoaktywnym oraz kokainę.

Po zatrzymaniu 28-latka, postawiono mu zarzuty dotyczące posiadania dużej ilości narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich. Policjanci skonfiskowali również gotówkę, która mogła pochodzić z przestępczej działalności, w kwocie prawie 8 tysięcy złotych. Mężczyzna, na mocy decyzji prokuratora, podlega teraz policyjnemu nadzorowi.