Działania kryminalnych z Sosnowca doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn i przejęcia 4 kilogramów narkotyków

Podczas jednodniowej operacji, oficerowie kryminalnych z Sosnowca zatrzymali dwie osoby powiązane z posiadaniem dużej ilości substancji zabronionych. W ciągu tylko 24 godzin udało im się zabezpieczyć ponad 4 kilogramy różnych typów narkotyków. Na podstawie decyzji sądu, jeden z podejrzanych został tymczasowo umieszczony za kratkami na okres trzech miesięcy.

Fotografia uregulowana na miejscu przedstawia wagę, torby wypełnione suszem oraz biała substancja rozłożona na stole. Kolejne zdjęcie ukazuje dziesięć przezroczystych worków pełnych białego proszku.

Zatrzymanie i konfiskata dużych ilości środków odurzających to rezultat starannej pracy oficerów kryminalnych z Sosnowca, którzy tylko w ciągu jednego dnia zdołali zabezpieczyć ponad 4 kilogramy narkotyków różnego rodzaju. W trakcie przeprowadzania tej operacji, funkcjonariusze zatrzymali dwóch 42-letnich mężczyzn, obywateli Sosnowca. Podczas przeszukań przeprowadzonych przez oficerów kryminalnych w wielu lokalizacjach, udało im się zabezpieczyć amfetaminę, metamfetaminę oraz marihuanę.

Podejrzani już usłyszeli zarzuty prokuratorskie dotyczące posiadania dużej ilości substancji odurzających oraz środków psychotropowych. Za te przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu, jeden z mężczyzn został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy, podczas gdy drugi jest monitorowany przez policję na mocy decyzji prokuratora.