Sosnowiecka policja zatrzymuje poszukiwanego mężczyznę i odkrywa skład narkotyków

W Sosnowcu, funkcjonariusze służb mundurowych odnaleźli i zatrzymali poszukiwanego przez prawo mężczyznę. Okazuje się, że ewentualne konsekwencje, które teraz na niego czekają, mogą być znacznie surowsze niż dotychczasowa wyrok.

Dnia 16 września, wczorajszego dnia, drzwi domu poszukiwanego mieszkańca Sosnowca stały się celem policyjnej wizyty. Przebywający tam 26-letni mężczyzna już wcześniej został uznany winnym przez sąd i otrzymał roczną karę pozbawienia wolności. Na jego koncie zebrało się kilka przewinień, między innymi prowadzenie pojazdu pomimo braku uprawnień oraz łamanie zakazu kierowania pojazdami. Wyrok jednorocznego pobytu w zakładzie karnym wydał Sąd Rejonowy w Sosnowcu.

Jednak to, co odkryto podczas zatrzymania, zapowiada dalszy ciąg kłopotów dla 26-latka. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze natknęli się na znaczną ilość narkotyków. Było ich aż 2600 dawek amfetaminy. Za ten czyn mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć przed sądem. Jego najbliższy rok życia upłynie za kratami, ale za posiadanie tak dużej ilości substancji zakazanych grozi mu aż kolejne dziesięć lat pozbawienia wolności.